HAKKIMIZDA

2014 yılında Emin DAŞDELEN tarafından kurulan Emin OSGB alanında en iyi hizmeti vermek için büyük bir çaba içerisindedir. Müşteri memnuniyetini önemli bir ilke haline getiren Emin OSGB, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında ki hizmetlerini yerine getirmek için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilerek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak hizmet vermektedir.

Bu yetkiyi en iyi şekilde çözüm ortaklığına çeviren Emin OSGB, gerek saha denetimleri gerekse evrak dokümantasyon kayıt sistemi konusunda kısa zamanda alanında büyük bir fark göstermiş ve çözüm ortağı olduğu firmaların denetimlerinden sorunsuz çıkmıştır.

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, bu doğrultuda kaliteyi standartların üzerinde tutmayı görev edinmiştir. Bu anlayışla, gerçekleştirmek istediğimiz, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın yaygınlaştırmayı amaçladığı iş sağlığı ve güvenliği olgusunu, bilgi birikimimiz ve profesyonel kadromuzla desteklemek, ülkemizde çalışan bireylerin işten kaynaklı iş kazaları ya da meslek hastalıkları konularında kayıpsız bir şekilde iş hayatına devamlılığını sağlayabilmek için bizlere düşen görevleri yerine getirmektir.

Şirketimizin gelecekte ki en önemli amacı; öncelikle sıfır iş kazasıyla birlikte, Türkiye’nin en önde gelen Ortak Sağlık güvenlik Birimi haline gelmesidir. Bu amaç doğrultusunda çalıştığımız bütün firmaların hedefleri, aynı zamanda bizim içinde ortak hedefimizdir.