Emin OSGB olarak, kurulduğumuz günden itibaren iş yeri ve çalışan sağlığını korumayı kendimize görev edinmiş bulunmaktayız. Çalışma ortaklarımızla yaptığımız çalışmalarda edindiğimiz en büyük misyon kendini ve çalışanlarını bize emanet eden iş ortaklarımızın güvenini boşa çıkarmamaktır.

Çalışanların sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamlarının oluşturulmasını sağlamaktayız.
Çalışma ortamlarındaki toz, gürültü, aydınlatma gibi ölçümlerin mümkün olan en hassas koşullarda yapılması ile termal konfor koşullarını sağlamak için tüm gayretimizle çalışıyoruz.

Kişisel koruyucu ekipmanların çalışan açısından kolay kullanımı ve ergonomik olmasını göz önünde bulunduruyoruz. Eğitimler ile çalışanların iş güvenliği ve sağlığı hakkında bilinç sahibi yapmak için gerekli yöntemleri kullanıyoruz. Çalışma ortamındaki makine ve diğer teçhizatların güvenliği için periyodik bakım ve onarımlarının yapılarak çalışan ve iş yeri güvenliğini sağlamayı kendimize görev olarak bilmekteyiz.

Böylece, işveren tarafından beklenmeyen ve ön görülmeyen maliyetlerin önüne geçmeyi hedefliyoruz. Çalışanların işe giriş muayeneleri, periyodik muayeneleri, rutin sağlık kontrolleri, tersiyer-primer-sekonder gibi koruyucu hekimlik konularında çalışanların kendi güç ve fiziki şartlarına uygun işlerde çalışması için önerilerde bulunuyoruz. Kısacası Emin OSGB olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenen kurallar kapsamında uzman hekim ve iş güvenliği ve sağlığı alanında profesyonel kişilerce önerilen şartlara ulaşılmasını sağlamak için çaba göstermekteyiz.

Sektöre girdiğimiz günden beri Emin OSGB olarak, çalışan ve iş sağlığı ve güvenliği bilincini çalışma hayatındaki her insana yerleştirmeyi sağlamak için çaba sarf ediyoruz. İş sağlığı ve güvenliğini sağlayan standartları belirlemekteyiz. Yaptığımız çalışmaların dünya standartları kapsamında sektördeki diğer firmalara öncülük eden ve referans olarak gösterebilecekleri bir firma olmayı hedeflemekteyiz.